DAHA TEMİZ BİR DOĞA

AK Parti İl Gençlik Kolları, AYMAS Galericiler Sitesinin karşısında bulunan yürüyüş yolunda çevre temizliği yaparak basın açıklamasında bulundu.
AK Parti Gençlik Kolları’nın 81 ilde başlattığı çevre temizliği projesi, Aydın’da da gerçekleştirildi. AK gençler,   AYMAS Galericiler Sitesinin karşısında bulunan yürüyüş yolunda çevre temizliği yaparak basın açıklamasında bulundu.

AK GENÇLİK ÇEVRE HAREKETİ
Açıklamayı yapan İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sercan Akdağ, “AK Parti Gençlik Kolları olarak, bugün çevre ve doğa temizliğine duyarlılık oluşturmak adına, ‘AK Gençlik Çevre Hareketi’ sloganıyla 81 ilimizi kapsayan eş zamanlı örnek bir etkinliğe imza atıyoruz. Daha yaşanabilir kentler ideali altında teşkilatımız, belediyelerimiz ve aramızda bulunan konuklarımızla bu farkındalık hareketimizi kentlerimizi çöplerden arındırarak başlatıyoruz. Bilmemiz gerekir ki, asıl temizlik kirletmemektir. Bizler gelecek nesillerimize daha temiz bir doğa bırakmak istiyorsak, yarının doğasını bugünden korumaya başlamalıyız” dedi. 
Konuşmanın ardından gençler, yürüyüş yolunda çevre temizliği yaptı.

Merve Danışman