İYİ Parti Aydın İl Başkan Adayı Ahmet Ertürk, adaylığını basın açıklamasıyla duyurdu.

Söke Belediyesi’nden vatandaşa bu kez zeytinyağı desteği Söke Belediyesi’nden vatandaşa bu kez zeytinyağı desteği


 


(Haber: Naci Eriş) 
İl Başkanlığı Kongresine hazırlanan İYİ Parti Aydın'da, Ahmet Ertürk İl Başkan Adaylığını yoğun katılımın olduğu basın açıklamasıyla duyurdu.
Efeler İlçe Başkanı İlhan Adıyaman, Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı ve İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ile çok sayıda partilinin katıldığı basın toplantısında konuşan Ahmet Ertürk, İYİ Parti'nin memleketin son umudu ve iktidarın en büyük alternatifi olduğunu söyledi. 
"Bana düşen en büyük şeref bu davaya bir nefer olabilmek, elimden geldiğince genel Başkanımızın ve siz değerli dava arkadaşlarımın mücadelesine omuz verebilmektir" diyen Ertürk, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Partimizin iktidar mücadelesine destek olmak, partimizi Aydın'da birinci parti yapmak, Birliği sağlamak, ayrılığa gayrılığa son vermek, Sayın Genel Başkanımızı şehrimizde hakkıyla temsil edebilmek amacıyla ve en önemlisi de iktidara giden yolun güçlü teşkilatlardan geçtiğine olan inancımla, İYİ Parti Aydın İl Başkanlığına adayım. Partimizin kıymetlileri İlçe başkanlarıma güveniyorum, kadınlarımıza inanıyorum, gençlerimize inanıyorum. 
Ve en önemlisi tam da şu an karşımda gördüğüm siz cesur yürekli dava arkadaşlarıma inanıyorum."