banner47

"Kumpasa tenezzül etmedik"

Çerçioğlu, iftardan sonra sert konuştu

"Kumpasa tenezzül etmedik"

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, seçim döneminde ve son günlerde yaşananlar üzerine yaptığı konuşmada muhaliflerine yüklendi. Günün 18 saatini çalışarak geçirdiklerini kaydeden Çerçioğlu, “Kumpas kurmadık. Çalışarak kazandık. Kumpaslarla uğraşacağınıza siz de çalışın” diye konuştu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, personelleri ve basın mensuplarıyla iftarda buluştu. Aydın’a hizmet için çıktıkları yolda, Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan Daire Başkanı’ndan temizlik görevlisine kadar iyi bir ekip olduklarını ve başarıyı da hep birlikte yakaladıklarını belirten Çerçioğlu, personelere teşekkür etti.

“ÇALIŞARAK KAZANDIK”

Konuşmasında muhaliflere seslenen Çerçioğlu, “Biz bir bütünüz. Geçen dönemde bizler 18 saat çalıştık. Emeğimizin karşılığını da aldık, Aydın halkı yüzde 54 oy vererek bizleri destekledi. Bizler sorumluluğumuzun farkındayız ve bu sorumluluk anlayışı doğrultusunda çalıştık bugüne kadar. Biz sizlerle hep beraber çalışarak Aydın halkına hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler hep dürüst olduk, kıblemiz çalışmak oldu. Bizler çalışarak kazandık, çalışarak başarıyı elde ettik. Hiçbir zaman kumpas kurmadık. Kumpas kurarak sandıktan çıkmaya çalışmadık. Hiç bir zaman bu yola tenezzül etmedik, etmeyiz de. Başımız dik, alnımız ak. Çünkü biz düzgün, dürüst insanlarız. Siz de çalışın siz de kazanırsınız” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma pınar başı
Fatma pınar başı - 4 ay Önce

Başkanimıza uzanan diller eller kırılsin meyve veren ağaç taşlanır başkanım biz sizden eminiz

Durmuş Ünal
Durmuş Ünal - 4 ay Önce

Bir atasözü der ki it ürür kervan yürür aydın halkı seninle beraber daha güzel günlere başkanım

SIRADAKİ HABER

banner39