banner47

Kuşadası'nın logosu değişecek

Başkan Günel yeni logoyu anlattı

Kuşadası'nın logosu değişecek

Ömer Günel'in başkanlığa seçilmesiyle birlikte atılım hamlesi başlatan Kuşadası Belediyesi'nin, kurumsal kimliği de yenileniyor. Bu kapsamda Kuşadası Belediyesi'nin logosu değiştirilecek. Başkan Ömer Günel, "Bu logonun kentimizin tanıtımına büyük fayda sağlayacağına inanıyorum” dedi. 

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Belediyesi’nin logosunun yenilenerek, yeni bir kurumsal kimlik çalışması yaptıklarını söyledi. 
Belediye Meclis Toplantısı’ndan önce meclis üyelerine sunum yapılarak, yeni logo ve kurumsal kimlik çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Başkan Ömer Günel, Kuşadası Belediyesi’nin uzun süredir kullanılan logosunu çağa daha uyumlu bir logoyla değiştirmek istediklerini belirterek,” Günümüzde kurumsal kimlik her açıdan önemsenen bir konu ve hem belediyemizin hem de şehrimizin temsil anlamındaki yüzü durumda. Gelişen teknoloji ile birlikte artık kurumların logoları daha anlaşılır ve şık hale geldi. Bizde uzun yıllardır kullanılan Kuşadası Belediyesi logosunu yenilikçi bir logoyla değiştirme kararı aldık. Logo değişikliğiyle birlikte ilçemiz turizm alanında kullanılacak bir logonun daha hazırlığı içerisindeyiz. Bu logonun kentimizin tanıtımına büyük fayda sağlayacağına inanıyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39