banner16

İki hafta sonra öyle bir şey olacak ki...

Aydın'daki kahvehaneye bunu yapıyorlar

İki hafta sonra öyle bir şey olacak ki...

Kitap okuyana bedava çay ikram etmesiyle takdir toplayan Sökeli kahvehane işletmecisi Haluk Yalçınöz, yeni bir uygulamaya imza attı. Yalçınöz’ün kahvehanesine gelen her müşteri bir fesleğen dikiyor. İki hafta sonra kahvehanenin fesleğen kokularıyla dolması planlanıyor.

Kitap okuyana çay bedava kampanyası ile ses getiren, ders çalışan öğrencileri kahvehanede ağırlayan işletmeci Haluk Yalçınöz, bu kez yeni bir sosyal sorumluluk projesini başlattı.

Yalçınöz, Söke'ye bağlı Ağaçlı Mahallesindeki kahvehanesine gelen her müşteri fesleğen dikmeye başladı. Vatandaşlar fesleğeni dikmekle kalmayıp düzenli olarak bakımını da yapacak. İki haftaya kadar fesleğenlerin çiçek açması planlanıyor. Fesleğenler açtığında kahvehane bambaşka bir görüntüye bürünecek.

Fesleğen diken vatandaşların fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Yalçınöz, “Köy kahvehanemizde fesleğen dikimine başladık. Her müşteri kendi çiçeğini dikip, bakımını yapacak çiçek ona ait olacak. 2 hafta sonra fesleğen kokusunda kitap okumaya bekleriz, çaylar bizden” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER