banner47

Aydınlı sanayiciler Volkswagen için devreye girdi

Çerçioğlu: Hep beraber yumruğumuzu aynı yere vuralım"

Aydınlı sanayiciler Volkswagen için devreye girdi

Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, ASTİM OSB Müdürü Hakan Maraş ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti. 
Gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Çerçioğlu’nun Wolkswagen firmasının otomobil fabrikayatırımını Aydın’a yapma çağrısına tam destek açıklaması yapılırken, bu yatırımın Aydın’a ekonomik anlamda sıçrama sağlayacağı belirtildi. 
Ziyarette konuşan Başkan Çerçioğlu, “Aydın olarak, 8 Aydın Milletvekili, oda başkanları ve kanaat önderleri olarak, biz lobi faaliyetlerimizi güçlendirirsek, birliğimizi beraberliğimizi güçlendirirsek, şansımızın olduğunu düşünüyorum. Bu işte 8 tane Aydın milletvekiline çok büyük iş düşüyor. Biz yerelde desteğimizi açıkladık. Asıl Ankara’da Hazine ve Sanayi Bakanlığı’nda işi götürecek olan onlar. Pes etmemek gerekiyor. Şu anda iş ortada, top dönüyor daha. Biz hep birlikte ne yapılması gerekiyorsa, yapalım. Hep beraber yumruğumuzu aynı yere vuralım” diye konuştu. 
Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin ise, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Wolkswagen otomobil firmasının yatırımının Aydın’a kazandırılması çağrısının ardından, bu çağrıyı desteklediklerini ifade ederek, “Böyle bir yatırım Aydın’ın başına konmuş olan en büyük talih kuşu olur” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
:)
:) - 1 ay Önce

Neden Aydın a gelsin ki Yollar felaket yaya olmak gerek kaldırımda yer bulursanız yürüyecek tabi ki ne mutlu, su pahalı elektrik faturası ile yarış yapıyor, hava alanı yok iş adamları nasıl gelip gitsin, alt yapı yok sel baskını riski var su basması her yağmurda yaşanıyor zaten, deniz var 2 ilçede liman yok, çalışacak adam yok kahvede oturmak güzel geliyor, yok yok yok işte hangi yüzle çağırıyorsunuz ki balondan haberler uçuyor keşkeeeeeeee

SIRADAKİ HABER

banner39