banner47

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alacak

İşte ayrıntıları...

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi, çeşitli dairelerde görevlendirilmek üzere büro elemanı alacak. En az 2 yıl iş deneyimi istenen adaylar için son başvuru süresi 12 Temmuz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Belediye Personel A.Ş., personel alacağını duyurdu. 10 kişilik kadroya, büro personeli alınacak. Büyükşehir Belediyesi’nde ilgili daire başkanlıklarında daimi süreli olarak çalışacak olan personellerden en az 2 yıllık deneyim isteniyor.

Yayımlanan ilanda, aranan şartlar şöyle sıralandı: 

Büro personeli olarak görev yapmak isteyen adaylar iş başvurularını aapersonelas@gmail.com adresine CV (özgeçmiş) göndererek yapabilecek. Mail dışında başvuru kabul edilmeyecek. Uygun bulunan adaylar başvuru süresi (10.07.2019 – 12.07.2019) içerisinde adli sicil kaydı belgesi ile birlikte görüşmeye çağrılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BETÜL
BETÜL - 1 hafta Önce

VERİLEN MAİL ADRESİ YANLIŞ

Kızgın İnsan
Kızgın İnsan - 1 hafta Önce

Bir devlet kurumu neden gmail adresi kullanır. Neden resmi email adresini kullanmaz? Başvuran kişiler haklarını nasıl ispat edebilecek?

Hilal Tuncer
Hilal Tuncer - 1 hafta Önce

Ben uc kere is basvurusu icin mail gonderdim ama gitmedi sanirim mail yanlis

İktisatçı işssiz
İktisatçı işssiz - 1 hafta Önce

Doğru adres
abbpersonelas@gmail.com

Engin Sert
Engin Sert - 1 hafta Önce

"Uygun bulunan adaylar başvuru süresi (10.07.2019 – 12.07.2019) içerisinde adli sicil kaydı belgesi ile birlikte görüşmeye çağrılacak."
Yani 12.07.2019 tarihinde mesai bitimine 5 dakika kala e-posta ile başvuru yapıyorsunuz, uygun görülen kişilerden daha üstün niteliklere sahipsiniz... Ama görüşmeye çağırılacaksınız. Mantık almıyor. Bu göstermelik işe alım başvurusu göstermelik sadece. Kimseyi umutlandırmayın. El altından alın gitsin personelimizi...

SIRADAKİ HABER