banner47

Merve ve Ekim cinayetinde flaş bilgi

Cinayetten önce doğum günü kutlamışlar

Merve ve Ekim cinayetinde flaş bilgi

Efeler’de bulunan Nevzat Biçer Parkı’nda meydana gelen Merve Kotan ve Ekim Türkmen cinayetinde flaş bir bilgi ortaya çıktı. Olay gecesi katil zanlısı M.G.’nin doğum günü olduğu ve üçlünün birlikte doğum günü kutladığı öğrenildi.

Efeler’e bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan şehrin göbeğindeki Nevzat Biçer Parkı’nda pompalı tüfekle vurularak öldürülen Merve Kotan ve Ekim Türkmen’in, katil zanlısı M.G.’nin doğum gününü kutlamak için bir araya geldiği ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre,  katil zanlısının 14 Ağustos Çarşamba günü doğum günüydü. Merve Kotan’ın cinayetten iki gün önce M.G.’ye doğum günü hediyesi almak istediği ortaya çıktı. 3 arkadaş, kutlama yapmak Nevzat Biçer Parkı’nda bir araya geldi. Gecenin sonunda katil zanlısı M.G., Merve Kotan ve Ekim Türkmen’i pompalı tüfekle vurdu.

Aileye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, M.G.’nin Merve Kotan ve Ekim Türkmen’i eğlence mekanında tesadüfen gördüğü bilgisinin gerçek dışı olduğu belirtildi. Ayrıca M.G. ve Merve Kotan’ın arkadaşlıklarının ailelerinin onayıyla gerçekleştiği ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER