banner47

Aydın'da tehlikeli gerginlik

Mahalleli Suriyelilere karşı sokağa döküldü

Aydın'da tehlikeli gerginlik

Efeler’de Suriyeli vatandaşlar arasında yaşanan kavga mahalleyi karıştırdı. Duruma tepki gösteren mahalleli, Suriyelilerin gönderilmesi için sokaklara döküldü. 

Olay, Osman Yozgatlı Mahallesi 1320 Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, burada yaşayan Suriyeli vatandaşlar arasında kavga çıktı. Büyüyen kavga, mahalle halkının tepkisini çekti.

Bir araya toplanan kalabalık, Suriyelilerin gönderilmesini istediklerini belirterek sokağa döküldü. 

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Polis, kalabalık grubu sakinleştirmek için mücadele verirken, çevrede güvenlik önlemi aldı.   

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 22:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
zehrs
zehrs - 1 hafta Önce

Elinde Kuran, dilinde yalan, kursağında haram, kalbinde kin ve nefret Dulu olan ve cumhurbaskani ve akpliler????????????Bu Adi şerefsizler????yaban domuzlari vatan hayinler Lavumfareleri????Durup dururken gelmezler Geldiği zaman da edebi ile oturur. Bizim Suriyeliler mülteci falan değil. Bunları ABD bilerek ve isteyerek Türkiye’ye yönlendirdi. Bunlar BOP sinin öncüleri. Bunlar mülteci falan değil terörist. halen anlamadinizmi ????????Arkadaşlar, dikkat ediniz Türk ordusu terhis ediliyor niçin? BOP sinde direnç düşsün diye.ve Oda yandaslar yemek ıhalelerini alip Canimiz mehmetcik askerlerimizi ZEHİRLİYORLAR Bu Hükümet biztürkmilletine GÖZÜMÜZE BAKABAKA İHANET EDİYORLAR ARKADAŞLAR ???????? Ulan cumhurbaşkanı halkın istemediği halde zorla bizimle yaşatmaya çalışıyorsun ulan ermani soyu Dölu senin Gizlidengizli maksatini biliyoruz İCSAVS CIKARTMAK VEDİYERMAKSATINDA BU KANIBOZUK ADİ SEREFSIZLER YABANDOMUZLARI VATANHAYINLERİ SÜRİYELILER ÜZERİNDENGELEN BUTUNDIŞ ÜIKELERDEN GELEN KATTİRİIYONU CEBİNEGİYOR OYUZDEN GÖZYUMUP GÖNDERMIYORSUN DOYMADINMI ATALARIMIZIN BIZEBIRAKTIGI TARİHİ DEGERLERİMİZİ SATARAK PESKEŞCEKTİN YABANCILARİ DOYMADIN ERMANİDÖLÜN VARYA
O başkanlık koltuğundan DEFOLUP GİTDİGİNZAMAN görecez sen veBu????????satilmis adi şerefsiz???????? yabanDomuzlari vatanhayinleri suriyeliler ve avkanlar LAVUMFARELERİ???????? yuzunden guzelim vatanimizi ve cocuklarimizi bu halegetirdiler ????????????????BU serefsizleri bu ülkeye bela eden recep tayyip erdoğana sormak lazım.amacın bu ülkeyi dağıtmakmı.?
çünkü bunun başka izahı olamaz. Bunu yapan o şerefsize yakalayıp onun götüne kazıs okuyacaksın Bir de Tayyip Erdoğan'a sokacaksınız Suriyeli şerefsizleri doldurdu buraya oy karşılığına köpek Yazık günah değil mi bu çocuklarımıza bizi Allah belasını versin böyle yönetiminin de adım başı VatanHayinleri pislik Suriyeli avganlar sapık Suriyelisi imamı hocası yazık size türk çocuklarına sahip çıkma gitde suriyeliye sahip çık bu vatanın ekmeğini yiyorsunuz haram zıkkım olsun Yazıklar olsun kım olursa olsun surıyelılerın yaptıkları rezıllıgı serefsızlıge rağmen hala turkıyede tutuyorsunuz yazıklar olsun sözlere bu adımlık yeter hangi birinden şüphelen sinler yediğiniz kaba pisleyinmi küçükçekmecede 5 yaşındaki çocuk tecavüze uğramış yapan kim 5 kanı bozuk suriyeli piçler hadi bakalım buna ne denir yaaa Bunların kanları Ermeni yobazi kanı bozuk kovun gitsin Suriyelileri Yeter be beslediginiz Defolup gitsin artık bu Suriyeli sapıklar yeter ya vahşi hayvan besliyoruz ırz namus düşmanları yeter! Suriyelilerin türkiyeye alınması hataydı zaten belediye başkanın bitanesi suriyelere yardımı keseceğini söyleyince cumhurbaşkanımız biz vermeye devam edeceğiz diyor kimin parasını veriyorsa benim en ufak bir kuruşum bile geçiyorsa vesile olanlarada zehir zıkım olsun bu kiz cocuga tecavuz éden serefsiz Suriyellileri yidircem giydircem diyen zihniyet raat uyusun idam edilsin Recep Tayyip Erdoğan bey eserinizle övüne bilirsiniz kanı beş para etmez insanları bu ülkeye doldurdunuz tüyü bitmemiş yetimin Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının hakkını bunu gibilere yedirmeye devam ediyorsunuz bende size söylüyorum kimsenin ahı kimsede kalmaz benim vergimle maaş alacaksınız bakanlarınız maaaş alacak millet vekilleriniz maaş alacak ozamanda ben hakkımı helal etmiyorum....?????????????????

Aciz kul
Aciz kul @zehrs - 1 hafta Önce

Demek Cumhurbaşkanına kazık sokacaksin öylemi ifadeye vermeye geldiğinde kivirtma sakin

Ali ozel
Ali ozel - 6 gün Önce

Kim muhacir kardeşlerimiz üzerinden AK DAVA ya saldiriyorsa büyük bir şerefsizlik icindedir.
Mahalle kavgasından siyaset tapmaya kalkmak aciz şerefsizlerin işidir.
Daha 3 ay öncesi o mahallede pkk lilar ortalıgi yakip yıkti. Kimse siktir git demedi. Polus geldi işini yapti. Simdide aynısı olacak.polis gelir gregini yspar

SIRADAKİ HABER