banner47

Aydın'da pitbull dehşeti

2 kişi ağır yaralı

Aydın'da pitbull dehşeti

Aydın'da sahibine ve arkadaşına saldıran pitbull 2 kişiyi yaraladı.

banner54
Aydın'da pitbull köpeği dehşet yaşattı. Küçükken yavru olarak alıp beslediği Hektor isimli pitbull cinsi köpek sahibi Halil C.'yi ısırdı. Edinilen bilgiye göre Halil C. ifadesinde, "Öğlen saatlerinde yemek vermek için yaklaştığım Hektor isminde ki köpeğim aniden bana saldırdı. Yüzümü kollarım ile korumak isterken iki kolumu da parçalamak istercesine ısırdı. Bu esnada yardım çığlıklarıma yetişen komşum Ü.A 'ya da saldırarak uzaklaştırdı. Komşum köpeğin tekrar bana saldırması üzerine polisi aradı. gelen Polisler de köpeği durduramayınca silahla ateş ederek köpeği etkisiz hale getirdiler. Polisler müdahale etmeseydi kendi köpeğim tarafında parçalanarak öldürülecektim" dedi.

Halil C. Kuşadası Devlet Hastanesi'de yapılan ilk müdahalenin ardından Aydın Atatürk hastanesine sevk edildi. İki kolundan ciddi şekilde yaralanan Halil C.'nin kan kaybı ve 1.derece cerrahi yaralanma sebebi ile uzun süre  tedavi göreceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 19:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pitt Bull
Pitt Bull - 2 hafta Önce

İsabet olmuş, katil cinsi köpeği beslerken düşünecekti sahibi...

Murat garip
Murat garip @Pitt Bull - 2 hafta Önce

Yetiştirmeye bağlı .sevgi ile büyütürsen hiç bir şey olmaz. Bendede var .insanlarıda döversen sıkarsan bir yere kadar sabır eder sonra öldürür.pitbul köpekleri sanıldığı gibi saldırgan değildir.insanlardan daha dost canlısı ve anlayışlıdır. Örnekmi diğer yorum yapan ‘’pitbul’ rumuzlu şahsın yorumu doğrusu uygun olmamış

Halil cici
Halil cici - 1 hafta Önce

Beraber yatıp Beraber yemek yerken çocuk gibi öpücükler veren bir tiske bile vurmuş olmadığım köpek be ni ölxdürecekti

Aaass
Aaass - 1 hafta Önce

Sana değilde bir çocuğa saldırsa ne halt edecektin. Iyi yapmış. Bir garibana yardım et desen kaçarsınız bir daha beslemezsin işte.

SIRADAKİ HABER